İLÇEMİZDE GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ
 
ADI SOYADI GÖREVE BAŞLAMA GÖREVDEN AYRILMA ASIL/VEKİL
Fazlı YÖNEY   1948 Vekil
Raşit BİLGE 22.02.1948 16.05.1949 Asıl
M. Kazım BÖLÜKBAŞI 21.05.1949 08.11.1949 Asıl
Arif TÜMER 17.03.1950 14.11.1951 Asıl
Yusuf ACAR 30.07.1951 Mar.52 Vekil
F. Ali ALAOĞLU 02.04.1952 06.11.1952 Asıl
Nezih OKUŞ 30.12.1952 11.10.1954 Asıl
Sait NALBANTOĞLU 30.11.1954 10.09.1958 Asıl
Kudret TANRIÖVEN 31.10.1958 11.09.1959 Asıl
Musa ATİK 19.07.1960 20.10.1962 Asıl
Metin ÖZKINAY 31.01.1963 01.04.1964 Asıl
Ferit ÜNAL 01.04.1964 18.08.1964 Vekil
Cafer EROĞLU 19.08.1964 03.02.1966 Asıl
Rahim YALDIZ 05.12.1966 20.10.1970 Asıl
M. Tahir ÖGE 28.10.1970 02.09.1972 Asıl
Seyfettin ERCAN 19.10.1972 24.07.1974 Asıl
Kamuran ERBUĞA 30.07.1974 Eki.74 Vekil
Mehmet DEMİR 14.11.1974 Tem.75 Vekil
İrfan KURUCU 18.07.1975 23.11.1976 Asıl
Fethi KÖKSAL 08.11.1976 Mar.77 Vekil
Halil UYMAZ 28.03.1977 Ara.78 Vekil
M. Eflan ÖZBULGUR 03.07.1978 20.07.1980 Asıl
Cemal ERTEM 21.07.1980 15.12.1982 Asıl
Faruk GÜNAY 16.12.1982 02.Mar.83 Vekil
Mustafa KARSLIOĞLU 02.03.1983 04.07.1986 Asıl
Mustafa AYYILDIZ 06.08.1986 Ara.86 Vekil
Hasan Ruhi YAYLACI 12.01.1987 18.06.1987 Vekil
Mustafa ERGUN 18.06.1987 07.09.1988 Asıl
Mustafa ÜNLÜSOY 15.09.1988 23.07.1990 Asıl
Kamil KÖTEN 1989 (M. Ünlüsoy’un Yurtdışı görevi nedeniyle) Vekil 
Bayram YILMAZ 1989 (M Ünlüsoy’un Yurtdışı görevi nedeniyle) Vekil
Fecri Fikret ÇELİK 24.07.1990 04.09.1992 Asıl
Mahmut ÇUHADAR   1993 Vekil
Can DİREKÇİ 08.10.1993 21.08.1995 Asıl
Mustafa YEMLİHALIOĞLU 1995 ( C. Direkçi’nin Askerliği nedeniyle) Vekil
Canan HANÇER 1995 (C. Direkçi’nin Askerliği nedeniyle) Vekil
İlhan TURGUT 21.08.1995 01.09.1995 Vekil
Ayhan KARTLI 13.11.1995 28.02.1996 Vekil
Mahmut HERSANLIOĞLU 28.02.1996 18.08.1996 Vekil
Mehmet OKUR 26.10.1996 21.08.1998 Asıl
Şemseddin ERKAYA 16.10.1998 27.03.2000 Asıl
Mustafa YAVUZ 2000 2000 Vekil
Recep YÜKSEL 18.10.2000 05.10.2001 Asıl
Hasan YILMAZ 02.11.2001 (R.Y. Yurt Dış Vekil
Recep YÜKSEL 20.10.2002 15.10.2004 Asıl
Elif Nur TANDOĞAN 28.10.2004 25.07.2007 Asıl
Mehmet Levent KEPÇELİ 26.07.2007 19.10.2007 Vekil
Mustafa ELDİVAN 19.10.2007 14.09.2011 Asıl
Bedrettin ÖZMEN 22.09.2011 25.06.2013 Asıl
Yusuf GÜNİ 29.08.2013 15.09.2014 Asıl
Ahmet İhsan ÇİĞİL 12.10.2014 09.12.2016 Asıl
Mehmet Erdem AKBULUT 01.01.2017 07.03.2017 Vekil
Yiğit Yaşar DEMİRER 08.03.2017 Devam Ediyor Asıl